Nieuwsbrief – lente 2026

Terugblik op een sterke start van 2026! Een uitverkochte Motiliteitscursus in januari, het Lentesymposium, en de “Make Endoscopy Great Again”-activiteit in de Domus Gastroenterologica.

Agenda: Post Congres Meeting (10 juni, Salons de Romrée Grimbergen, updates binnen IBD, digestieve oncologie, hepatologie en endoscopie), IBD-webinar (16 juni, 20u-21u30), VVGE Academy (19 september, Domus Nossegem), en het Herfstsymposium (14 november, georganiseerd door de collega’s van Veurne).

Aankondiging van een nieuwe website-lay-out deze zomer, en herinnering om het lidgeld voor 2026 te vernieuwen via de QR-code op de website (eerste jaar gratis voor ASO’s).

Auteur: Anneleen Van Hootegem, namens het VVGE-bestuur.

Documenten

Scroll naar boven
Je inschrijving kon niet worden opgeslagen. Probeer het opnieuw.
Je inschrijving is gelukt!

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte met de VVGE nieuwsbrief. Schrijf je in en ontvang updates over events, nieuws en inzichten uit de gastro-enterologie.