Nieuwsflash – december 2025

Terugblik op een succesvol en druk bijgewoond Herfstsymposium in Leuven, dat het VVGE-werkjaar afsloot .

Programma voor 2026: 2-daagse Motiliteitscursus (23-24 januari, Oostende), Lentesymposium (21 maart, Van der Valk Mechelen), Post Congres Meeting (10 juni, Salons Romrée Grimbergen), 2 VVGE Academy-events (21 april en 19 september), en het Herfstsymposium (wellicht 14 november, georganiseerd door de collega’s van Veurne).

Vooruitblik op 2026: een nieuwe website-look, blijvende beleidswerking rond onder meer alcoholpreventie en nutritie bij oncologische patiënten, aanwezigheid op LinkedIn en (nieuw) Instagram, en onderhouden van de banden met UEG en andere verenigingen.

Auteur: Anneleen Van Hootegem, namens het voltallige VVGE-bestuur.

Documenten

Scroll naar boven
Je inschrijving kon niet worden opgeslagen. Probeer het opnieuw.
Je inschrijving is gelukt!

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte met de VVGE nieuwsbrief. Schrijf je in en ontvang updates over events, nieuws en inzichten uit de gastro-enterologie.